Klinga av stål. Parerskydd i mässing. Handtag av rocka. Stämplad J.A.EK. samt JOH Svengren Eskilstuna. Slitage, fläckar. (Längd 63)
800 SEK | 2021-04-25 12:00 |
750 SEK | 2021-04-25 11:47 |
600 SEK | 2021-04-24 23:48 |
550 SEK | 2021-04-23 12:45 |
500 SEK | 2021-04-23 21:07 |
400 SEK | 2021-04-23 00:23 |
350 SEK | 2021-04-22 23:06 |
300 SEK | 2021-04-22 20:56 |
250 SEK | 2021-04-22 21:26 |
100 SEK | Startpris |