Parerskydd i mässing. Läderhandtag. Blad i stål. Stämplad WBS. Slitage, fläckar. (Längd 106)
1 600 SEK | 2021-04-25 10:45 |
1 500 SEK | 2021-04-22 14:43 |
1 200 SEK | 2021-04-23 20:56 |
650 SEK | 2021-04-23 00:19 |
500 SEK | 2021-04-22 20:55 |
100 SEK | Startpris |