Slitage, torrsprickor, skador. (Längd ca.154)
550 SEK | 2021-04-24 21:05 |
500 SEK | 2021-04-25 11:54 |
400 SEK | 2021-04-24 08:53 |
350 SEK | 2021-04-23 14:04 |
250 SEK | 2021-04-23 11:44 |
150 SEK | 2021-04-23 08:56 |
100 SEK | 2021-04-23 00:07 |
100 SEK | Startpris |