Alabaster, med skuren dekor. Förgylld urtavla. Pendel finns. Nyckel saknas. Dekorskador, lagningar, urtavla med förstärkning, slitage. (Höjd 35)
900 SEK | 2021-04-23 14:07 |
850 SEK | 2021-04-25 10:05 |
650 SEK | 2021-04-23 11:08 |
150 SEK | 2021-04-23 10:32 |
100 SEK | Startpris |