Med graverad girlanger. Godronnerad kupa och fot. Gjuten blombård. Bruksslitage, smärre repor. (Höjd 18,5, vikt 225g.)
950 SEK | 2021-04-24 21:10 |
900 SEK | 2021-04-23 22:28 |
500 SEK | 2021-04-24 11:32 |
400 SEK | 2021-04-22 22:38 |
400 SEK | 2021-04-22 22:38 |
100 SEK | 2021-04-22 22:10 |
100 SEK | Startpris |