Slevar, 1800-tal. Mortel. Skrapa med bomärken, m.m. Slitage, torrsprickor. (Längsta längd 19)
300 SEK | 2021-04-25 11:58 |
250 SEK | 2021-04-24 22:20 |
250 SEK | 2021-04-25 01:14 |
150 SEK | 2021-04-24 15:23 |
100 SEK | Startpris |