Slät. Bruksslitage, smärre repor. (Längd 60mm, vikt 15,2g.)
5 200 SEK | 2021-04-25 11:56 |
5 000 SEK | 2021-04-25 11:36 |
4 600 SEK | 2021-04-22 20:47 |
4 400 SEK | 2021-04-22 19:17 |
750 SEK | 2021-04-22 20:39 |
100 SEK | Startpris |