Läder, med dekorer i mässing och förgylld metall. Slitage, några nitar saknas, märken, fläckar. (Längd 28)
800 SEK | 2021-04-25 11:57 |
750 SEK | 2021-04-25 06:59 |
550 SEK | 2021-04-24 12:38 |
400 SEK | 2021-04-24 11:31 |
350 SEK | 2021-04-23 21:13 |
300 SEK | 2021-04-23 19:33 |
250 SEK | 2021-04-23 10:49 |
200 SEK | 2021-04-23 03:24 |
150 SEK | 2021-04-23 00:11 |
100 SEK | Startpris |