Svarvade stolpar. Delvis framtagen originalmålning. Slitage, dekorskador, några dekorer medföljer. (Bredd 57, djup 29)
550 SEK | 2021-04-25 11:50 |
500 SEK | 2021-04-25 11:55 |
200 SEK | 2021-04-25 10:47 |
100 SEK | Startpris |