Tallrik, Olof Artedius, Jönköping, 1771. Tallrik, Erik Pettersson Krietz, Stockholm, 1773. Tallrikar ett par, Västerås, 1813, m.m. Slitage, bulor, stopet med skador. (Största diameter 22)
500 SEK | 2021-04-24 16:14 |
450 SEK | 2021-04-24 23:13 |
250 SEK | 2021-04-24 14:40 |
150 SEK | 2021-04-23 19:08 |
100 SEK | 2021-04-23 15:23 |
100 SEK | Startpris |