Grötskålar med lock 2st, bl.a. Alexander G. Lund, Vimmerby. Stop, Sven Ekström samt tallrikar 2st, 1700-tal. Slitage, bulor. (Största diameter 23)
1 100 SEK | 2021-04-25 11:39 |
1 000 SEK | 2021-04-25 11:25 |
450 SEK | 2021-04-24 23:04 |
200 SEK | 2021-04-24 14:37 |
150 SEK | 2021-04-23 15:30 |
100 SEK | 2021-04-22 23:11 |
100 SEK | Startpris |