Sovelfat, 17/1800-tal samt ostform, daterad 1680. Sovelfatet hårt maskstunget, skadat och senare bemålat. (Längsta längd 29)
150 SEK | 2021-04-25 11:12 |
100 SEK | 2021-04-23 07:40 |
100 SEK | Startpris |