Rotkorg, 1800-tal. Svarvskålar 2st, bl.a. med röd originalmålning samt slev. Den större skålen med torrspricka, förstärkning, mindre skador. (Största diameter 40)
950 SEK | 2021-04-25 11:56 |
900 SEK | 2021-04-25 09:57 |
800 SEK | 2021-04-24 16:05 |
600 SEK | 2021-04-23 15:37 |
600 SEK | 2021-04-24 14:37 |
500 SEK | 2021-04-23 11:20 |
400 SEK | 2021-04-22 23:59 |
200 SEK | 2021-04-23 07:58 |
100 SEK | 2021-04-22 21:04 |
100 SEK | Startpris |