Gräddkanna, sockerskål med lock samt bricka. Bruksslitage, bricka med repor. (Längd 18,5, vikt 374g.)
1 900 SEK | 2021-04-24 22:49 |
1 800 SEK | 2021-04-24 21:08 |
1 700 SEK | 2021-04-22 20:45 |
1 500 SEK | 2021-04-22 20:02 |
100 SEK | Startpris |