Träskuren och bemålad. Färgslitage, ett ben med lagning. (Höjd 13)
350 SEK | 2021-04-24 16:27 |
300 SEK | 2021-04-23 13:32 |
100 SEK | 2021-04-22 22:09 |
100 SEK | Startpris |