Savonett. Doublé. Med klockkedja. Boettens insida med gravyr. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage, repor. (Diameter 50mm)
1 700 SEK | 2021-04-25 08:41 |
1 700 SEK | 2021-04-25 12:00 |
1 500 SEK | 2021-04-25 10:02 |
1 300 SEK | 2021-04-23 19:51 |
1 000 SEK | 2021-04-23 08:20 |
600 SEK | 2021-04-22 22:17 |
150 SEK | 2021-04-22 22:06 |
100 SEK | Startpris |