Prismaflaska med skruvlock, daterad 1769 samt stop 2st, 17/1800-tal. Bulor, repor. (Högsta höjd 21)
650 SEK | 2021-04-25 11:54 |
600 SEK | 2021-04-25 11:39 |
350 SEK | 2021-04-23 11:06 |
250 SEK | 2021-04-25 11:00 |
150 SEK | 2021-04-23 15:51 |
100 SEK | Startpris |