Handtag med claw and ball. Blad i förgylld metall. Ytslitage. (Längd 26)
1 400 SEK | 2021-04-25 12:02 |
1 300 SEK | 2021-04-25 12:00 |
1 100 SEK | 2021-04-25 11:22 |
550 SEK | 2021-04-25 08:34 |
400 SEK | 2021-04-24 23:07 |
250 SEK | 2021-04-24 10:24 |
150 SEK | 2021-04-23 00:01 |
100 SEK | Startpris |