Tenn. Med dubbla hänklar. Repor, bulor, lockets kant med lagning. (Diameter 23)
700 SEK | 2021-04-25 11:59 |
650 SEK | 2021-04-25 11:59 |
250 SEK | 2021-04-25 10:58 |
150 SEK | 2021-04-23 15:55 |
100 SEK | 2021-04-23 15:33 |
100 SEK | Startpris |