Stop, Erik Wikgren, Nyköping, 1821. Fat, Stockholm, 1700-tal samt tallrik, rokokostil, 1900-tal. Slitage, repor, stopet med förstärkningar. (Största diameter 24)
200 SEK | 2021-04-24 17:47 |
150 SEK | 2021-04-23 15:59 |
100 SEK | Startpris |