Bruksslitage, mindre bulor och repor. (Höjd 17)
1 100 SEK | 2021-04-23 21:04 |
1 000 SEK | 2021-04-22 20:45 |
250 SEK | 2021-04-23 00:00 |
150 SEK | 2021-04-22 20:55 |
100 SEK | Startpris |