Emaljerad urtavla. 15 rubies. Klockkedja i doublé. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage, glas med spricka, boettens baksida med bulor och repor. (Diameter 50mm)
650 SEK | 2021-04-25 11:54 |
600 SEK | 2021-04-25 08:00 |
550 SEK | 2021-04-25 04:56 |
500 SEK | 2021-04-22 19:45 |
400 SEK | 2021-04-22 19:27 |
100 SEK | Startpris |