Automat. Förgylld boett. 25 jewels. Armband i brunt läder. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage, glas med smärre skada. (Diameter 35mm)
400 SEK | 2021-04-22 19:43 |
350 SEK | 2021-04-24 00:21 |
250 SEK | 2021-04-23 11:12 |
150 SEK | 2021-04-22 22:15 |
100 SEK | Startpris |