En från 1900-talets första hälft samt en omkring 1900-talets mitt. Hårt slitage, nötningar, spikhål. (Höjd ca.19,5)
650 SEK | 2021-04-25 12:01 |
600 SEK | 2021-04-24 23:35 |
550 SEK | 2021-04-24 15:39 |
500 SEK | 2021-04-22 23:49 |
400 SEK | 2021-04-23 08:26 |
150 SEK | 2021-04-22 22:26 |
100 SEK | 2021-04-22 22:09 |
100 SEK | Startpris |