Mahogny. Pendel och nyckel finns. Enstaka fanerskador, ställvis något maskstungen. (Höjd 94)
650 SEK | 2021-04-25 10:34 |
600 SEK | 2021-04-25 10:34 |
300 SEK | 2021-04-25 08:15 |
200 SEK | 2021-04-23 11:09 |
100 SEK | Startpris |