Med reliefdekor av kräfta och näckros. Stämplat. Ytslitage. (Längd 22,5)
550 SEK | 2021-04-05 11:45 |
500 SEK | 2021-04-05 10:46 |
200 SEK | 2021-04-02 13:20 |
150 SEK | 2021-04-01 21:09 |
100 SEK | Startpris |