Armband i förgyllt stål. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage. (Diameter 23mm)
1 500 SEK | 2021-04-03 23:48 |
1 400 SEK | 2021-04-01 20:40 |
1 200 SEK | 2021-04-02 10:50 |
550 SEK | 2021-04-02 08:49 |
300 SEK | 2021-04-01 21:21 |
100 SEK | Startpris |