Förgylld stålboett. Går ej. Repor, slitage. (Diameter 34mm)
1 200 SEK | 2021-04-05 11:59 |
1 100 SEK | 2021-04-05 11:47 |
1 000 SEK | 2021-04-05 00:10 |
750 SEK | 2021-04-05 11:03 |
600 SEK | 2021-04-02 18:26 |
450 SEK | 2021-04-02 16:59 |
350 SEK | 2021-04-01 20:21 |
100 SEK | Startpris |