Ett par av Sven Ekström, Norrköping, 1846. Tallrikar 1700-tal, m.m. Repor, bulor, bristningar. (Diameter ca.22)
700 SEK | 2021-04-02 06:58 |
650 SEK | 2021-04-05 11:55 |
550 SEK | 2021-04-05 09:57 |
450 SEK | 2021-04-04 11:53 |
150 SEK | 2021-04-02 11:37 |
100 SEK | Startpris |