Automat. Stålboett. Armband av läder. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage, glas med repor, armband defekt. (Bredd 40mm)
3 800 SEK | 2021-04-03 14:11 |
3 600 SEK | 2021-04-05 11:58 |
2 700 SEK | 2021-04-05 08:35 |
1 100 SEK | 2021-04-05 00:08 |
900 SEK | 2021-04-02 16:50 |
900 SEK | 2021-04-02 16:59 |
800 SEK | 2021-04-02 16:05 |
700 SEK | 2021-04-01 20:25 |
700 SEK | 2021-04-01 22:53 |
500 SEK | 2021-04-01 20:38 |
100 SEK | Startpris |