Glaserat lergods. Med reliefdekor. Fotnagg, glasyrspricka, krackelering. (Höjd 38)
2 600 SEK | 2021-04-05 11:58 |
2 500 SEK | 2021-04-05 12:53 |
1 600 SEK | 2021-04-05 08:21 |
1 200 SEK | 2021-04-05 08:18 |
550 SEK | 2021-04-04 17:14 |
450 SEK | 2021-04-03 17:28 |
200 SEK | 2021-04-02 07:10 |
150 SEK | 2021-04-02 03:18 |
100 SEK | Startpris |