Tenn. Fasetterade skaft. Skålformade blad. Oidentifierade stämplar. Slitage, bulor, bristningar. (Längd 17)
1 800 SEK | 2021-04-02 18:21 |
1 700 SEK | 2021-04-05 09:40 |
1 500 SEK | 2021-04-04 22:43 |
650 SEK | 2021-04-02 22:07 |
550 SEK | 2021-04-02 14:54 |
300 SEK | 2021-04-02 17:13 |
100 SEK | Startpris |