Skulpterad trä. Förgylld och bemålad. Enstaka skador, torrsprickor, slitage. (26x57)
900 SEK | 2021-04-05 12:01 |
850 SEK | 2021-04-04 03:08 |
550 SEK | 2021-04-02 16:46 |
250 SEK | 2021-04-02 14:32 |
250 SEK | 2021-04-02 14:51 |
100 SEK | 2021-04-01 22:49 |
100 SEK | Startpris |