Patinerad brons. Med landskapsdekor. Ytslitage, repor. (Höjd 24)
350 SEK | 2021-04-05 09:00 |
300 SEK | 2021-04-05 11:17 |
200 SEK | 2021-04-02 16:39 |
100 SEK | 2021-04-01 22:55 |
100 SEK | Startpris |