Förgylld boett. Armband av läder. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage. (30x30mm)
800 SEK | 2021-04-05 11:57 |
750 SEK | 2021-04-05 11:30 |
750 SEK | 2021-04-05 11:46 |
550 SEK | 2021-04-05 10:38 |
500 SEK | 2021-04-04 22:34 |
400 SEK | 2021-04-04 21:33 |
300 SEK | 2021-04-02 19:27 |
250 SEK | 2021-04-02 15:36 |
150 SEK | 2021-04-02 12:11 |
100 SEK | Startpris |