Celadongrönglasyr, med handmålad dekor av bl.a. fåglar. Skador/lagningar. (Diameter 19,5)
1 500 SEK | 2021-04-04 06:16 |
1 400 SEK | 2021-04-05 11:56 |
750 SEK | 2021-04-05 00:30 |
300 SEK | 2021-04-03 11:12 |
150 SEK | 2021-04-02 16:23 |
100 SEK | 2021-04-01 21:43 |
100 SEK | Startpris |