Mässing. Svarvad stomme. Ljushållare i järn. Stämplad. Ytslitage, fläckar, manschett med smärre kantavslag. (Höjd 44)
1 200 SEK | 2021-04-05 12:08 |
1 100 SEK | 2021-04-05 12:02 |
900 SEK | 2021-04-05 12:01 |
800 SEK | 2021-04-05 11:32 |
700 SEK | 2021-04-05 10:01 |
400 SEK | 2021-04-04 09:49 |
300 SEK | 2021-04-03 12:07 |
150 SEK | 2021-04-02 22:06 |
100 SEK | Startpris |