Magnus Söderberg, Stockholm. Trestämplat. Ytslitage, repor, senare upphängningsögla. (Diameter 40)
1 400 SEK | 2021-04-05 11:59 |
1 300 SEK | 2021-04-05 12:30 |
600 SEK | 2021-04-05 10:21 |
500 SEK | 2021-04-05 09:55 |
400 SEK | 2021-04-03 21:57 |
250 SEK | 2021-04-02 09:59 |
100 SEK | Startpris |