Melchior Beck, Stockholm. Fyrstämplat. Slitage, repor, senare upphängningsögla. (Diameter 40,5)
1 100 SEK | 2021-04-05 11:59 |
1 000 SEK | 2021-04-05 08:32 |
800 SEK | 2021-04-05 08:34 |
450 SEK | 2021-04-04 23:03 |
400 SEK | 2021-04-03 21:57 |
250 SEK | 2021-04-02 09:58 |
200 SEK | 2021-04-03 08:30 |
100 SEK | Startpris |