Lackarbete. Med figural dekor. Uppfällbart lock med inredning. En låda. Sprickor, smärre ytskador, slitage. (32x22)
1 400 SEK | 2021-04-05 12:02 |
1 300 SEK | 2021-04-05 11:59 |
800 SEK | 2021-04-04 11:06 |
500 SEK | 2021-04-04 09:29 |
300 SEK | 2021-04-02 18:06 |
250 SEK | 2021-04-02 16:16 |
200 SEK | 2021-04-02 15:38 |
150 SEK | 2021-04-01 21:42 |
100 SEK | 2021-04-01 20:47 |
100 SEK | Startpris |