Carl Sauer I, Stockholm. Trestämplat. Ytslitage, repor, senare upphängningsögla, mindre bulor. (Diameter 39)
1 100 SEK | 2021-04-05 11:58 |
1 000 SEK | 2021-04-05 12:29 |
600 SEK | 2021-04-05 08:33 |
550 SEK | 2021-04-05 10:21 |
350 SEK | 2021-04-03 08:29 |
250 SEK | 2021-04-02 09:58 |
100 SEK | Startpris |