Erik Magnus Hammarstrand, Falun. Fyrstämplat. Slitage, repor, mindre bristningar, senare upphängningsögla. (Diameter 43)
1 100 SEK | 2021-04-05 11:58 |
1 000 SEK | 2021-04-05 12:29 |
600 SEK | 2021-04-05 08:32 |
600 SEK | 2021-04-05 10:22 |
250 SEK | 2021-04-02 09:57 |
100 SEK | Startpris |