Bl.a. så kallat "Mandarinporslin". Konturerade brätten. Naggar, mandarintallriken med lagning. (Diameter 23)
1 100 SEK | 2021-04-05 01:58 |
1 000 SEK | 2021-04-04 06:17 |
400 SEK | 2021-04-02 01:08 |
150 SEK | 2021-04-02 16:12 |
100 SEK | Startpris |