Lars Berg, Karlstad. Fyrstämplat. Mindre bulor, repor, senare upphängningsögla. (Diameter 33)
1 100 SEK | 2021-04-05 11:57 |
1 000 SEK | 2021-04-05 08:30 |
550 SEK | 2021-04-05 09:58 |
400 SEK | 2021-04-04 09:41 |
350 SEK | 2021-04-02 12:05 |
300 SEK | 2021-04-02 23:12 |
100 SEK | Startpris |