Mässing och stål. I etui. Slitage, etuiet med ytskador. (Längd 5,5)
350 SEK | 2021-04-05 12:26 |
300 SEK | 2021-04-05 00:33 |
250 SEK | 2021-04-02 17:41 |
200 SEK | 2021-04-03 21:29 |
100 SEK | 2021-04-02 11:55 |
100 SEK | Startpris |