Delvis förgylld brons. Senare batteridrivet verk. Ytslitage. (Höjd 54)
1 200 SEK | 2021-04-05 12:00 |
1 100 SEK | 2021-04-05 10:36 |
1 100 SEK | 2021-04-05 11:58 |
850 SEK | 2021-04-05 09:33 |
200 SEK | 2021-04-01 19:38 |
100 SEK | Startpris |