Tenn. Konturerade brätten. Tallrikar 16st, assietter 16st, en djup tallrik samt uppläggningsfat 3st. Bruksslitage, bl.a. med repor. (Tallrikarnas diameter 28)
2 400 SEK | 2021-04-05 11:50 |
2 300 SEK | 2021-04-05 11:52 |
1 900 SEK | 2021-04-05 11:31 |
500 SEK | 2021-04-05 10:40 |
450 SEK | 2021-04-04 13:47 |
350 SEK | 2021-04-03 10:30 |
100 SEK | Startpris |