Svartglaserat lergods. Fot med nagg och retuscher, mynning med lagning. Inköpt 2017-09-16 hos Stockholms Auktionsverk. (Höjd 17)
3 600 SEK | 2021-04-05 10:40 |
3 400 SEK | 2021-04-05 07:02 |
3 000 SEK | 2021-04-05 09:11 |
1 000 SEK | 2021-04-01 21:28 |
100 SEK | Startpris |