Oxblodsglasyr. Fot- och mynningsnaggar/avslag. Locket med lagningar och retuscher. (Höjd 23)
2 900 SEK | 2021-04-05 12:01 |
2 800 SEK | 2021-04-05 11:59 |
2 600 SEK | 2021-04-05 11:09 |
1 500 SEK | 2021-04-04 06:21 |
800 SEK | 2021-04-02 16:30 |
400 SEK | 2021-04-01 19:07 |
250 SEK | 2021-04-02 01:19 |
150 SEK | 2021-04-01 22:53 |
100 SEK | Startpris |