Skulpterad trä. Bronserad och förgylld. Med dekor av sfinxar. Mindre färgslitage. (Höjd 86)
700 SEK | 2021-04-04 11:26 |
700 SEK | 2021-04-05 10:11 |
600 SEK | 2021-04-04 11:14 |
350 SEK | 2021-04-02 15:50 |
250 SEK | 2021-04-02 09:05 |
100 SEK | Startpris |